O mnie

Witam wszystkich tych, którzy trafili w to miejsce. To nie przypadek, że właśnie czytasz te informacje, sprawdzasz posty, które zamieszczam na tym blogu. Najwyraźniej czegoś takiego szukałeś w polskiej blogosferze. Najwyraźniej coś skierowało cię na mój blog i nie był to ślepy traf.

Mam na imię Paulina, jestem szczęśliwą matką trójki dzieci, w tym pary bliźniaków. Możecie mi wierzyć lub nie, ale mimo takie składu mojej drużyny i częstego zmęczenia, nie zamieniłabym się z nikim. Po prostu kocham moją rodzinkę i uwielbiam spędzać z nimi czas.

Oprócz bycia matką na pełen etat, redaktorem naczelnym bloga, również na pełen etat, pracuje zawodowo. Może się wydawać, że to bardzo wiele obowiązków jak na jedną osobę. Jednak wystarczy umiejętnie organizować swój czas i na wszystko go wystarczy.

Kiedy nie zajmuje się dziećmi, kiedy nie muszę pracować, czyli w chwilach wolnych lubię poczytać książkę lub obejrzeć ciekawy film. Naturalnie posiadam pasję, zainteresowania. Bardzo interesują mnie wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. Szukam, czytam, sprawdzam, co ciekawego przynosi świat nowoczesnych technologi. Równocześnie, jeżeli mam cokolwiek zakupić do domu, dla siebie czy dzieciaków, to również potrafię spędzać w internecie, na poszukiwaniu informacji wiele czasu. Ale dzięki temu mam pewność, że moje wybory są prawidłowe, poparte dokładnymi analizami.

Dlaczego zdecydowałam się na takim właśnie blog? Dlaczego w takiej, a nie innej tematyce? Odpowiedź jest prosta. Siedząc i opiekując się dziećmi, różne pomysły wpadają do głowy. Te bardziej, jak i mniej kreatywne. Tym razem pomysł o blogu był raczej „bardziej kreatywny”. Postanowiłam się dzielić z wami swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu całkiem możliwe, iż wiele osób skorzysta z tego, co było i moim udziałem.

Pamiętajcie, to nie jest tylko i wyłącznie blog dla kobiet, czy też matek. Nic z tych rzeczy. To miejsce dostępne dla wszystkich, gdzie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.